spyron
spyron spyron
spyron 3m.cz záruční program technologie výroby
 
 
Finanční podpora

Finanční podpora9.4.2010

Podařilo se nám získat finanční podporu z operačního programu Praha - Konkurenceschopnost v rámci projektu "Inovace a rozšíření výrobních prostředků o unikátní velkoplošnou tiskovou technologii". Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj a hlavním městem Praha. Harmonogram realizace: 1.7. 2009 - 28.2. 2010
 
Duhový paprsek

Duhový paprsek 25.3.2010

Naše úroda vítězných cen a nominací z letošního ročníku souteže Duhový paprsek probíhající v rámci výstavy Reklama Polygraf. Vítěz kategorie Mobilní reklama za práci Vlakem na hory - realizace ve spolupráci se společností Rail Reklam. Ocenění za umístění na shortlistu v kategorii Reklama Indoor za práci Unikátní orientační systém pro Český národní dům v New Yorku. Zvláštní ocenění poroty za práci Unikátní orientační systém pro Český národní dům v New Yorku, který byl realizován ve spolupráci se Studiem Najbrt a Atelierem M1.
 
Autoškola Vysočina

Autoškola Vysočina23.3.2010

Návrh designu a výroba celopolepů vozů BMW1 pro nově vznikající dynamickou společnost Autoškola Vysočina.
 
MAKRO - Profit Agent

MAKRO - Profit Agent15.3.2010

Realizace kampaně na podporu produktu Profit Agent pro našeho klienta společnost MAKRO ČR. Realizace tiskových plakátů, banerů, samolepek na všech storech celé ČR.