spyron
spyron spyron
spyron 3m.cz záruční program technologie výroby
 
 
LEXUS CHROME

LEXUS CHROME18.7.2011

Pro náročného zahraničního klienta jsme oživili původní černou barvu tímto atraktivním chromovým polepem.
 
ŽIJEME LONDÝNEM

ŽIJEME LONDÝNEM31.5.2011

Tentokrát se nám podařila opravdu velmi netradiční realizace. Polep historického dvoupatrového autobusu, tzv. doubledeckeru z roku 1959. Originální londýnský veterán se tak během čtyř dní proměnil v nepřehlédnutelný barevný poutač, se kterým se teď můžete setkat při jeho putování po celé České republice. Pro náš tým to byla opravdová výzva. Museli jsme se vypořádat s náročným a členitým povrchem karoserie, dodržet barvy logomanuálu, ale také zaručit klientovi, že celistvý polep bude nejen precizně proveden, ale půjde také snadno odstranit bez poškození laku. Aby nebyl narušen ořezem fólie na karosérii, byla použita speciální technika prořezu páskou od 3M. Kuriózní byl polep složitých míst, která se na dnešních moderních autobusech již nevyskytují (vystouplé panty dveří, různé dekorativní lišty, apod.), stejně jako původní gumové lišty kolem oken, které bylo nutno také polepit, aby se nenarušila celistvost grafiky. Zvolili jsme proto technologické a materiálové řešení 3M, které plně zaručilo výše uvedené požadavky. Vybraná technologie digitálního tisku, patřící mezi světovou špičku v této oblasti, poskytla autobusu díky 3M inkoustům jasné a zářivé barvy, které propůjčily krásnému veteránu moderní stylový kabát. Více informací o kampani, pro kterou jsme autobus připravili, najdete na www.zijemelondynem.cz
 
Reklama&Polygraf 2011

Reklama&Polygraf 201128.3.2011

Zlaté auto - náš hlavní tahák na letošní Reklamě - Polygraf budil opravdu pozornost, protože převlečení do zlaté barvy, to na Reklamě ještě nebylo. Segment celopolepů vozidel tak posouváme zase o "level" dál. Při aplikaci byly použity výhradně fólie od společnosti 3M.
 
Mobilní pobočka

Mobilní pobočka25.3.2011

Naše letošní nominace v soutěži Duhový paprsek - Mobilní pobočka České spořitelny. Jedná se o celopolep speciálně upraveného kamionu v rámci reklamní kampaně "Jsme Vám blíž".