spyron
spyron spyron
spyron 3m.cz záruční program technologie výroby
 
 
CHANCE LIVE

CHANCE LIVE12.4.2010

Rebranding poboček sázkové kanceláře CHANCE v rámci nového konceptu CHANCE LIVE.
 
VUTEK QS 3220

VUTEK QS 322010.4.2010

UV tiskárna - širší, barevnější a rychlejší! Do našeho tiskové parku jsme přivítali novou 6-ti barevnou mašinku s přímou bílou barvou, pro tisk rolových a deskových materiálů do šíře 320 cm a tl. 5cm. Tato tiskárna disponuje jedinečnou technologií Efi White Ink Technology - Definice libovolné pozice bílé barvy ve 3 nezávislých vrstvách při jednom průchodu tiskovou hlavou. Možnost podmaskovaní grafiky bílou barvou pro zvýraznění sytosti barev a většího krycího efektu. Ideální pro oboustranný tisk transparentních samolepek a při výrobě backlightů.
 
Finanční podpora

Finanční podpora9.4.2010

Podařilo se nám získat finanční podporu z operačního programu Praha - Konkurenceschopnost v rámci projektu "Inovace a rozšíření výrobních prostředků o unikátní velkoplošnou tiskovou technologii". Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj a hlavním městem Praha. Harmonogram realizace: 1.7. 2009 - 28.2. 2010
 
Duhový paprsek

Duhový paprsek 25.3.2010

Naše úroda vítězných cen a nominací z letošního ročníku souteže Duhový paprsek probíhající v rámci výstavy Reklama Polygraf. Vítěz kategorie Mobilní reklama za práci Vlakem na hory - realizace ve spolupráci se společností Rail Reklam. Ocenění za umístění na shortlistu v kategorii Reklama Indoor za práci Unikátní orientační systém pro Český národní dům v New Yorku. Zvláštní ocenění poroty za práci Unikátní orientační systém pro Český národní dům v New Yorku, který byl realizován ve spolupráci se Studiem Najbrt a Atelierem M1.